Мельничук Світлана Петрівна

Старший викладач кафедри екології

e-mail: fotija(а)ukr.net

Освіта:

У 1982 році закінчила географічний факультет ЛДУ ім .Івана Франка, спеціальність: викладач, географ.

Посада, наукові ступені та звання:

Педагогічну діяльність розпочала у 1982 році в д/у на посаді  вихователя.   З  1984 року зарахована на посаду інженера кафедри лісівництва у Львівському лісотехнічному інституті (сьогодні - Національний лісотехнічний університет України).  З 2001 року  асистент кафедри екології. З 2013 року старший викладач кафедри екології.

Основні напрямки наукових досліджень: особливості мікроклімату різних типів підстилаючої поверхні у м.Львові.

Навчальна робота:

Підготовку фахівців здійснює за напрямками - 6.04010601(бакалавр) та 7.04010601 (спеціаліст) «Екологія та охорона навколишнього середовища”; 6.120100 – „Містобудування” (бакалавр)  та 8.120100 (спеціаліст та магістр) „ Архітектура”.

Викладає різні навчальні дисципліни:

• ландшафтна екологія;
  •  ландшафтознавство та краєзнавство;
  • метеорологія і кліматологія:
  • будівельна фізика;
  • гідрологія та ГТС;
  • наближене до природи лісівництво;
  • заповідна  справа;
  • природозаповідна справа.

Науково-педагогічний стаж роботи  становить понад 18 років.

Список основних науково-методичних праць

Загальний список науково-методичних праць складає понад 50 праць. На  дисципліни: «Ландшафтна екологія»,  «Ландшафтознавство і краєзнавство», «Будівельна фізика» були розроблені одноосібно програми та методичні вказівки для проведення лабораторних, семінарських та практичних робіт, навчальних практик та контрольні завдання і методичні вказівки для виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання.

№ п/п Назва Характер роботи Вихідні дані Співавтори

Будівельна фізика.
Конспект лекцій

Конспект лекцій, електронний ресурс

Конспект лекцій  для студентів спеціальності 5.130406 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство»..- Львів: Львівський державний екологічний політехнікум,2003.-144 с.
2 Порадник Карпатського лісівника. / Розділ 1. Природні умови   Порадник Карпатського лісівника ./ Мельничук С.П. Розділ 1.Природні умови / за ред. М.В.Чернявського.-Івано-Франківськ: Фоліант, 2008.- С.8-16.
3 Ландшафтна екологія. Навчально- методичний посібник посібник Методично-навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни студентами спеціальності "Екологія"- Львів, НЛТУ України, 2013.-227 с.

Ландшафтознавство і краєзнавство.    Навчально-методичний  посібник

посібник Методично-навчальий посібник для самостійного   вивчення  дисципліни  студентами-магістрами  ЛГФ  - напрям підготовки 1201 «Архітектура»,  спеціальність 8.120102 "Містобудування".- Львів, НЛТУ України, 2014.-244 Мельничук Я.В.
5 Особливості структурних змін селітебно-виробничого ландшафту курорту Моршин стаття 1Міжнародна міждисц. Наук.-практ.конф. «Формування нового світогляду як основа стратегії сталого розвитку». - Львів, НЛТУ України 14-15 березня 2013. -5 с.
6 Значення та перспективи краєзнавства у підготовці ландшафтних архітекторів стаття

Науково-технічна конференція викладацького складу, наукових працівників та аспірантів за підсумками роботи у 2014 році.

Львів : НЛТУ України, 2015. - 4 с.