В рамках співпраці з ЛНУ ім. Івана Франка у лабораторії нашої кафедри, під керівництвом доцента Оліферчук Вікторії Петрівни, студент кафедри екології ЛНУ ім. Івана Франка Кабай Андрій проходить переддипломну практику. Бажаємо цікавої і результативної роботи Андрію та подальшої плідної співпраці кафедрам.
25 травня для студентів груп ЕК-21 та ЕК-22 закінчилась перша частина «Загальноекологічної навчальної практики» - практика з дисципліни «Гідрологія». Студенти ознайомилися з роботою і матеріалами гідрометричного посту на річці Щирка в с. Щирець. На основі цього розрахували емпіричну і аналітичну криві забезпеченості витрат води у даному створі річки Щирка.
У верхів'ї річки Зубра здійснили гідрометричні роботи з визначення витрати води методом поверхневих поплавків, а також з використанням гідрометричного млинка. В результаті студенти здобули практичні навики із визначення, коефіцієнта фільтрації ґрунту методом відновлення води у свердловині.
Студент першого курсу ЕК-11 Ростислав-Іван Маковецький отримав сертифікат учасника та Диплом (за зайняте перше місце) за участь в 84-й науковій студентській конференції «84th LvivYoungScientistsInternationalConference» з Біоетики у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, яка відбулась 7-9 травня.
Вітаємо Ростислава-Івана !!!!!
Сьогодні студенти групи ЕК-11 завершили навчальну практику з дисципліни "Екологія людини". У рамках практики наші студенти під керівництвом доц. Оліферчук Вікторії Петрівни вивчали принципи органічного харчування, робили мікологічні аналізи ґрунтів фермерського господарства і побачили перспективи працевлаштування. Через простір «Насамперед» студенти ознайомились з роботою екологів на фермерських господарствах, побачили перспективу у співпраці. Також відвідали дитячий будинок «Благодать» та дві групи діток-сиріт 3-6 років у закладі дошкільної освіти «Ясла-садок №5», де мали можливість не тільки виконати поставлені перед ними завдання, але й завести нові знайомства….