Науково-практична конференція «ПЕРСПЕКТИВИ ОРГАНІЧНОГО БІЗНЕСУ ТА БІОТЕХНОЛОГІЙ РЕГЕНЕРАТИВНОГО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ»

Нові дати конференції!

27-28 жовтня 2020 року, на базі кафедри екології та кафедри ландшафтної архітеткури, садово-паркового господарства та урбоекології відбудеться науково-практична конференція для науковців, бізнесменів, фермерів, працівників лісового господарства та всіх зацікавлених осіб на тему:

інформаційний лист конференції

програма конференції

Публікація тез у збірнику конференції безкоштовна!

Учасники матимуть можливість детально ознайомитись з технологіями органічного вирощування всіх видів сільськогосподарської  продукції,  отримають можливість ознайомитись з роботою проектної організації, яка створює і впроваджує біотехнології регенеративного землекористування:

- для відновлення порушених від видобування корисних копалин земель;

- для створення та відновлення лісів та лісосмуг;

- для створення різного роду тепличних господарств;

- для створення та відновлення плодових та горіхових садів, парків, присадибних ділянок;

- для відновлення агроценозів;

- для проектування виноградників та ягідників;

- для проектування пермакультурних господарств.