Дерех Ольга Ігорівна

derekhАсистент кафедри екології

e-mail: olja.ozarkiv(at)gmail.com

Освіта

В 2009 році закінчила з відзнакою Національний лісотехнічний університет України за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" та здобула кваліфікацію бакалавра з екології. У 2011 році закінчила з відзнакою навчання за напрямком підготовки "Економіка довкілля і природних ресурсів" та здобула кваліфікацію магістра з економіки довкілля та природних ресурсів. Під час навчання проходила стажування у Міжнародному інституті промислової економіки довкілля м.Лунд (Швеція). З 2011 по 2014 рік навчалась в аспірантурі Національного лісотехнічного університету України. Впродовж навчання працювала лаборантом, інженером і молодшим науковим співробітником науково-дослідної частини НЛТУ України.

Посада, накові ступені та звання:

Тема кандидатської дисертації: «Вплив рекреаційного навантаження на функціонування лісових екосистем домінуючих типів лісу зеленої зони м. Львова»

Рік захисту – 18 вересня 2015.

Посада - асистент кафедри.

Науковий ступінь - кандидат сільськогосподарських наук.

Сфера наукових інтересів:

Вчена веде дослідження за напрямками: рекреаційні ліси, екологічний моніторинг лісових екосистем.

Навчальна робота:

Здійснює підготовку фахівців за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Веде лекційні та практичні занняття з дициплін:

- загальна екологія;

-  екологічна стандартизація і сертифікація;

- стандартизація і сертифікація в екології;

- системний аналіз якості навколишнього середовища;

- вища освіта і Болонський процес.

Асистент є автором 42 наукових праць, з них за темою дисертаційної роботи - 14.

НазваХарактер роботиВихідні даніАвтор

1.

Лісовиробничий комплекс: екологічні аспекти: Монографія

монографія

Львів: ЗУКЦ, 2014. – 264с.

Озарків І.М., Адамовський М.Г, Копій Л.І. та ін.

2.

Виживання в умовах автономного існування

Навч. посібник

Львів:  ЗУКЦ, 2015. - 128с.

Озарків І.М.,
Соколовський І.А., Адамовський М.Г. та ін.

3.

Аналіз фотометричних та спектроскопічних досліджень живих листків рослин

стаття

Науковий вісник: зб.   наук.-техн. праць. –  Львів.: НЛТУ  України, 2012. – Вип.   22.6. – с. 50–56.

Л.І. Копій, І.П. Тереля

3.

Дослідження процесів поглинання та розсіювання сонячного випромінювання листками рослин

стаття

Лісівничої академії наук України: збірник наукових праць. – Львів: РВВ НЛТУ України. – 2012. – Вип.10.

Копій Л.І.

4.

Вміст пластидних пігментів у підросту бука та дуба на ділянках різних стадій дигресії зеленої зони м. Львова

стаття

Науковий вісник: зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2014. – Вип. 24.3. – с. 9–17.

Заїка В.К.

5.

Оцінка емісії СО2 з поверхні ґрунтів зеленої зони м. Львова за різних стадій рекреаційної дигресії лісових біогеоценозів

стаття

Вісник Львівського національного аграрного університету: агрономія. – Львів : Львів. нац. аграр. ун-т, 2014. – № 18. – с. 7-17

Гамкало З.Г.

6.

Діелектричні показники дерев дуба та бука на ділянках різних стадій дигресії зеленої зони Львова

стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2014. – Вип. 24.8. – с.119–124.

7.

Вплив рекреаційного навантаження на стан букових і дубових деревостанів Львова стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2014. – Вип. 24.11. – с. 109 – 117

8.

Негативний вплив надмірної рекреації на лісові насадження стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України,.2011. – Вип. 21.16. – с. 140–143

Л.І. Копій.

9.

Вплив рекреації на рослинний і тваринний світ зеленої зони міста тези

Наукові основи збереження біотичної різноманітності: Матеріали 11-ї наукової конференції молодих вчених (Львів, 24-25 травня 2012р.). – Львів: НАН України, 2012. – с. 197-198.

10.

Фотобіологічна дія сонячного випромінювання на лісові насадження стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2012. – Вип. 22.5. – с. 72 –78.

11.

Методика розрахунку складових теплового режиму лісу  стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2012. – Вип. 22.12. – с. 48–55.

12.

Особливості визначення показників поглинання і розсіювання сонячного випромінювання в слабкопоглинальних середовищах стаття

Науковий вісник: Зб. наук.-техн. праць. – Львів.: НЛТУ України, 2012. – Вип. 22.13. – с. 93–98.

13.

Рекреаційна оцінка ґрунтів зеленої зони м. Львова  стаття

Актуальные проблемы лесного комплекса/ под общей редакцией Е.А. Памфилова. Сборник нучных трудов по итогам международной научно-технической конференции. Выпуск 35. – Брянск: БГИТА, 2013. – с.121 – 123.

Л.І. Копій